Domowe sposoby na porost włosów

Dodano 2012-06-26 15:45:14

Cebula w dwóch postaciach:


 


1. Na szybszy porost włosów polecam zmielić cebulę i dodać do szamponu. Po 15 dniach można zacząć stosować szampon. Włosy nie tylko będą szybciej rosnąć, ale także ładnie lśnić!


2. Weź połówkę czerwonej cebuli, 5 ząbków czosnku i dwie laski cynamonu. To wszystko gotuj w garnku przez 15 minut. Przemywaj włosy ta mieszanką przez 4 dni z rzędu.


Podobno pieprzowe szapony też sprzyjają szybszemu porotowi włosów!

Małgośka, 2014-03-28 05:48:49

uuu nipodoba mi się to... cebula nie pachnie zbyt ładnie, a dodana do szamponu... przeciez cały dzień będę śmierdzieć... trzeba działać kompleksowo. Zmienić wszystkie stosowane produkty na takie przyspieszające porost włosów. dobry jest szampon revita. Znalazłam go na nuvialab.pl tak samo z odzywkami i maskami. Dodatkowo warto robić sobie co jakiś czas płukanki, np z kawy (zapażyć 2-3 łyzki, odsączyć fusy i rozcięczyć z letnią wodą, polewać głowę potem spłukać, można pozostawić na włosach na kilkanaście minut jak maskę. Fusami można wcieraz skórę głowy, poprawia krażenie, wypłukują się całkowicie) i ogólnie nie narażać włosy na działanie wysokich temperatur (suszarka, prostownica)

Dodaj swój domowy sposób na porost włosów:

Twoje imię: